Petek Temizleme

Petek Temizleme

Kombi petek temizleme hizmetin de tecrübeli çalışanlarımız az bir süre de petek içine biriken tortuları, kirleri cihazlarımız ile ilk günkü gibi tertemiz yapar. Doğalgazdan tasarruf edip faturanızı düşürmek gibi etme gibi bir düşünceniz varsa petek temizliğine konusuna dikkat etmelisiniz. Temizliğine dikkat edilmeyen petekler zamanla ısıtma konusunda bütçenizi zorlayacaktır. Peteklerinizin etkili ve verimli ısıtmaları için düzeni olarak temizlenmesi gerekir. Kombi ve peteklerde kullanım sonrası korozyon, çamur, kireç, tortu gibi sisteme zararlı maddeler oluşur. Bu maddelerin dönemsel olarak temizlenmemesi kombi ve peteklerin ısıtmasını olumsuz etkilemektedir.

Temizliği ve bakımlı ne kadar iyi olursa bulunduğu ortamı da o kadar sıcak yapar.

Kombi ve petek temizliği için uzman firmalardan yardım almanızda fayda vardır. Zira ısıtma sistemlerinde kendiniz işlem yaparsanız sistem zarar görebilir. Bu nedenle profesyonellerden yardım almanız önerilir.

Kombi Petek Temizleme Nasıl Yapılır?

Kombi petek temizleme genel olarak su fışkırtma şeklinde yapılır. Tazyikli su kombi ve peteği, içindeki zararlı maddelerden arındırır. Ayrıca temizlik sonrası özel kimyasallarla kombi ve peteklerin ısıtma verimliliği arttırılır. Temizlik sonrası sisteme temiz su salınarak etkili ısıtma sağlanır.

Kombi petek temizliği sonrasında ısınma maksimuma ulaşır. Ayrıca kombi ve peteklerde oluşan korozyon nedeni ile çıkan gürültüden kurtulursunuz. En önemlisi kombi petek temizliği düzenli olarak yapılırsa faturalarınızda azalma olur.

Petek Temizliği çin profesyonelleri tercih edin.

Biz tesisatınızı inceleyerek bakım ve temizliğini sizin yerinize yapıyoruz.

Soğuk günler gelmeden kombi ve peteklerinizi gerekli bakımlarını yaptırmanız daha uygun doğalgaz faturaları ve daha sıcak ortam demektir. Dolayısıyla alacağınız servis ile de olası bir kombi arızasının da önüne geçebilirsiniz. Petekleri temizledikten sonra da peteklerinizden arzu ettiğiniz ısıyı alabilirsiniz. Firmamızda her zaman yapılan işin garantisi ve uygun fiyat garantisi vardır. Kombiniz ve doğalgaz tesisatınız ile de sorunlara çare olan firmamıza kombinizi gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz. Mükemmel hizmeti etkili ve hızlı olarak sizlere sunan firmamıza sadece ulaşmanız yeterlidir.

Kombi petek temizliğin de bizi arayarak profesyonel ekiplerimizden yardım alabilirsiniz.

Kombi Petek Temizleme Alanında Başlıca Yaptığımız Hizmetlerimiz Şunlardır.

- Kombi tesisat temizliği
- Radyatör temizleyici
- Kombi petek temizliği
- Kalorifer tesisat temizliği
- Radyatör temizliği
- Petek temizliği
- Petek temizleme